Main menu

Doświadczenie

Nazywam się Beata Dybała-Tkacz i jestem brokerem, czyli osobą, którą interesują najbardziej odpowiednie dla klientów oferty ubezpieczeń.

W Piotrkowie Trybunalskim założyłam własne biuro brokerskie. Wcześniej działałam jako agent ubezpieczeniowy, współpracując z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, jednak w pewnym momencie uznałam, że nie jest to zajęcie dla mnie. Wolę pomagać przedsiębiorcom niż towarzystwom ubezpieczeniowym, a praca brokera polega właśnie na reprezentowaniu interesów klientów, nie towarzystw.

Posiadam licencję brokera ubezpieczeniowego i polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu. Jestem członkiem Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.

Moje wykształcenie:

  • studia magisterskie, kierunek administracja na Uniwersytecie Łódzkim,
  • studia podyplomowe, kierunek rachunkowość budżetowa na Uniwersytecie Warmińskim w Olsztynie,
  • audyt energetyczny na Politechnice Krakowskiej.

Niezwykle przydatne w pracy brokera jest kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy usług budowlanych i melioracyjnych. Reprezentowałam także inne firmy tego sektora przed towarzystwami ubezpieczeniowymi.

To pozwala mi sprawnie i swobodnie poruszać się w obrębie często skomplikowanych realiów branży energetycznej i budowlanej. Jestem w stanie znaleźć wspólny język ze specjalistami z tych dziedzin, a dzięki kompetencjom z zakresu ubezpieczeń umiem wskazać dodatkowe zagrożenia i ryzyka, które powinny być zawarte w szczególnych klauzulach.

Połączenie wiedzy z obszaru budownictwa, energetyki, zarządzania, finansów i ubezpieczeń sprawia, że moje usługi są kompleksowe
i specjalistyczne.

Potrafię, dbając o dobro klienta, dopasować jego potrzeby tak, by otrzymał najlepsze możliwe gwarancje ubezpieczeniowe, ubezpieczenie kontraktów czy firmy. Piotrków Trybunalski, Łódź, Śląsk – nieważne, gdzie prowadzisz swoje przedsiębiorstwo, ja jestem po to, byś nie obawiał się jego przyszłości.

Zachęcam do sprawdzenia oferty. Wypisane są tam te ubezpieczenia, które wyszukuję specjalnie dla Państwa indywidualnej sytuacji. Polecam również lekturę Ważnych pytań, w których wyjaśniam istotę współpracy z brokerem ubezpieczeniowym.

Uniknij szkody w majątku firmowym – zadzwoń do mnie!

Beata Dybała-Tkacz
Broker: Piotrków Trybunalski, Łódź, Katowice, Śląsk.
Zapraszam do kontaktu!