Main menu

ART Finanse Broker

Jeśli prowadzisz firmę, doskonale wiesz, że należy ją ubezpieczyć. I niezależnie od tego, czy chcesz ubezpieczyć swoich pracowników, flotę, sprzęt, czy asortyment, o Twoje zabezpieczenie finansowe zadbać może doświadczony i znający branżę broker.

Ubezpieczenia w Piotrkowie Trybunalskim to na pierwszy rzut oka rzecz prosta – łatwo skontaktować się na przykład z agentem ubezpieczeniowym. Ale taka osoba dba przede wszystkim o interesy towarzystwa ubezpieczeniowego. Inaczej jest w przypadku brokera, którego interesuje tylko i wyłącznie dobór odpowiedniego, dostosowanego do sytuacji klienta ubezpieczenia.

Wynika to z samej istoty zawodu brokera. Moim zadaniem jest oszacowanie potencjalnych ryzyk, związanych z prowadzeniem firmy i kontaktowanie się w imieniu klienta z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Aby działać, potrzebuję Państwa pełnomocnictwa, a to jest formalnym i moralnym zobowiązaniem. Dlatego zawsze działam na Państwa korzyść.

Spotkajmy się i przedyskutujmy sytuację Twojej firmy. Posiadam szeroką wiedzę i niezbędne doświadczenie, które pomogą mi w optymalnym doborze ubezpieczenia firmowego. W Piotrkowie Trybunalskim warto odwiedzić moje biuro przy ul. Armii Krajowej 18. Zawsze uwzględniam potrzeby moich klientów i proponuję rozwiązania, na których także mnie zależy. Bo broker to przede wszystkim Twój partner i współpracownik.

Zapraszam do przejrzenia oferty. Główną osią mojej działalności brokerskiej są ubezpieczenia kontraktów dla budownictwa i firmowe oraz gwarancje ubezpieczeniowe.

Łódź, Piotrków Trybunalski, Katowice? Zapraszam klientów nie tylko z województwa łódzkiego. Pomagam właścicielom firm również ze Śląska i z Mazowsza. Proszę o kontakt!

Beata Dybała-Tkacz